Maintenance 5.0 IS Altus Vario Altus Portal Jízdy CP Nabídka zaměstnání Úvodní stránka O nás Kontakty
 
   O nás
      Historie společnosti
      Produkty a řešení
      Vario partner
      Reference
  
Napište nám
   

 

Historie společnosti

Společnost P.A.R.K. system s.r.o. byla založena počátkem roku 2003 s cílem vytvořit společnost, která bude nabízet služby v oblasti vývoje SW a technické podpory především pro výrobní závody. Tento původní záměr byl naplněn vytvořením několika SW aplikací, které standardně nabízíme (např. Maintenance 5.0 - program pro řízení práce v oddělení údržby.

Od konce roku 2003 rovněž aktivně spolupracujeme se společností Altus software s.r.o., která na trh dodává informační systém s názvem Vario 12, informační portál s názvem Altus Portál.
Stránky společnosti: www.altus.cz, www.vario.cz

Počátkem roku 2005 byla uvolněna první verze elektronické knihy jízd Jízdy CP. Modul je vytvořen jako doplňkový modul k informačnímu systému Vario (verze 11 i 12). Aplikace je průběžně aktulizována dle požadavku uživatelů. Modul slouží k evidenci jízd služebních a soukromých vozidel.

Koncem roku 2007 jsme zahájili spolupráci se společností OneDesign (Jedničky), která vytváří internetové obchody na míru. Vytvořili jsme propojení mezi IS Vario a internetovým obchodem, čímž jsme pro uživatele připravili komplexní řešení v oblasti prodeje po internetu.
V roce 2008 společnost Altus uvolnila novou verzi IS Vario. Od roku 2009 zajišťujeme přechod zákazníků na novou verzi Vario 12. Informace o novinkách naleznete v sekci Vario 12.

Na podzim roku 2011 jsme uvedli do provozu internetový obchod GERnétic - eshop, který se zabývá prodejem francouzské profesionální kosmetiky GERnétic. Důležitou součástí eshopu je i poradna.

K 31.12.2012 jsme ukončili podporu IS Vario v oblasti implementace a správy IS. Většina našich stávajících zákazníků využívajících IS Vario, byla předána pod správu zkušeného partnera, společnost InFuture. Do konce roku 2013 budou postupně převedeni všichni uživatelé IS Vario. Naše společnost nadále udržuje a nabízí podporu existujích řešení přímo nebo ve spolupráci se společností InFuture.

Tento krok umožnil naší společnosti zaměřit se na vývoj nové sady doplňků pro IS Vario 12 a revizi stávající sady pro verzi V11 a V12. Původní sada slouží k provozu existujících napojení se společnosti Jedničky, nová sada je připravena přizpůsobit se k obecnému rozhraní.

Od roku 2013 spolupracujeme se společností BlueGhost, bylo vytvořeno projení jejich řešení s naší novou sadou pro Vario 12, do provozu byly uvedeny první projekty.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

 
 
  Copyright © 2003-2011 P.A.R.K. system s.r.o.